Verseny – Frühling in den Dach- Ländern

Róbert Rákos
Megosztás
  •  
  •  

Válogatás Meszner Csanád munkáiból.
Dicséret illeti Meszner Csanádot, iskolánk 3. osztályos tanulóját, aki a
rendkívüli helyzet ellenére vállalta a “Frühling in den Dach- Ländern”
országos német nyelvű versenyen való egyéni részvételt. A munkát és a
rajzos projektfeladatokat online tanári segítséggel, de önállóan
kivitelezte. Izgatottan várjuk az eredményt!

Next Post

A Tánc Világnapja

Megosztás  Április 29. A Tánc Világnapja  A Tánc Világnapja április 29-én van. Ezen a napon az UNESCO egyik tagszervezetének, a Nemzetközi Táncbizottságnak a felügyelete alatt minden évben a világ mindenféle táncát megünneplik. A Tánc Világnapjára egy kis ízelítő: A felvételen: Muharay Elemér Népművészeti Szövegség látható https://www.youtube.com/watch?v=H1BKViIYcBg   Üdvözlettel: Maráz István Zsolt […]