Újabb sikereket értek el Művészeti-s tanulóink

Cziráki Lajos komplex képzőművészeti egyéni tanulmányi verseny megyei fordulóján tanulóink közül 8 tanulót díjazott a zsűri,  az alsó tagozatos diákokat Schmidel Bernadett, a felső tagozatos diákokat Palkovits Tamásné készítette fel a megmérettetésre.

Alsó tagozat osztály Felső tagozat osztály
Szalai Fanni                            2. Szabó Réka                         6.
Gigler Bianka
2. Baráth Lia Boglárka                 7.
Bakos Alíz

3. Róka Zsófia 8.
Kalmár István                           3.
Pödör Szonja

4.

A díjátadó ünnepélyre 2016. március 3-án és 4-én kerül sor a Győri Tánc- és Képzőművészeti Általános Iskolában, ahová a felkészítő pedagógusok elkísérik a díjazottakat.

Büszkék vagyunk rátok!

Gratulálunk!

Iskolavezetés

Munkanap átrendezés