Újabb sikereket értek el Művészeti-s tanulóink

Orbán Zsolt
Megosztás
  •  
  •  

Cziráki Lajos komplex képzőművészeti egyéni tanulmányi verseny megyei fordulóján tanulóink közül 8 tanulót díjazott a zsűri,  az alsó tagozatos diákokat Schmidel Bernadett, a felső tagozatos diákokat Palkovits Tamásné készítette fel a megmérettetésre.

Alsó tagozat osztály Felső tagozat osztály
Szalai Fanni                            2. Szabó Réka                         6.
Gigler Bianka
2. Baráth Lia Boglárka                 7.
Bakos Alíz     

                     

3. Róka Zsófia 8.
Kalmár István                           3.
Pödör Szonja      

                       

4.

 

A díjátadó ünnepélyre 2016. március 3-án és 4-én kerül sor a Győri Tánc- és Képzőművészeti Általános Iskolában, ahová a felkészítő pedagógusok elkísérik a díjazottakat.

Büszkék vagyunk rátok!

Gratulálunk!

Iskolavezetés

Next Post

Munkanap átrendezés

Megosztás  Március 5-e szombat munkanap a hétfői órarend szerint rövidített órákkal tanítunk, az utolsó óra (6.) 12.10-ig tart. Ezután ebédelnek a gyerekek,  délutáni foglalkozások nem lesznek. Ünnepi megemlékezésünket március 11-én 13.00-kor tartjuk, melyre a diákoknak ünneplő ruha és a kokárda kötelező! Március 12-13-14-15.  szünet! Tavaszi szünet időpontja: március 21-29-ig  (utolsó tan. […]