Tovább szépülnek a tantermeink

Orbán Zsolt
Megosztás
  •  
  •  

Újabb mérföldkövéhez érkezett az iskola egységes arculatának kialakítása. A fenntartói támogatásból megvásárolt függönykarnisokat iskolánk gondnoka Galambos Attila az összes termünkben felszerelte. Megérkeztek az első függönyök is, amelyeket a varroda folyamatosan szállít. Az iskola a megújult bútorzat mellett a tantermi bútorokkal harmonizáló függönyökkel és karnisokkal is gazdagodott.

Köszönjük a beszerzés és a varratás támogatását a Német Önkormányzatnak és a Szülői szervezetnek!

Next Post

Sikerek az Országos Honismereti Tanulmányi Versenyen

Megosztás  Az Országos Honismereti Tanulmányi Verseny célja: az általános magyar műveltség, a hazaszeretet és a nemzeti összetartozás gondolatának fejlesztése, Hazánk természetének, történelmének és nemzeti értékeinknek megismertetése, illetve az ismeretek elmélyítése az iskolai tananyag kiegészítéseként, életkori sajátosságok figyelembevételével, érdekes és izgalmas felfedező feladatokon keresztül játékos megközelítésben. 7 az 1-ben verseny: a honismeret gyűjtőnév […]