Technika verseny – megyei forduló

Orbán Zsolt
Megosztás
  •  
  •  

Iskolánk 5. és 7. osztályos tanulói is indultak a Győri Pedagógiai Oktatási Központ által “Ismerem a technikai környezetemet” címmel meghirdetett dunántúli technika verseny megyei fordulóján 2019. február 14-én.

A verseny iskolai fordulóján 10 iskola 228 tanulója vett részt, közülük 45 fő jutott be a megyei döntőbe.
Az országos fordulóba korcsoportonként 1-1 fő jutott tovább.

az 5. évfolyamos tanulóink közül:

  • Juhász Vivien (5. osztály)
  • Pozsgai Evelin (5. osztály)
  • Szalai Fanni Katalin (5. osztály)

a 7. évfolyamos tanulóink közül:

  • Csendes Csenge (7. osztály)
  • Farkas Krisztina (7. osztály)
  • Pödör Szonja (7. osztály)

Felkészítő tanár: Orbán Zsolt

 

Next Post

Farsang - 2019.02.22

Megosztás  2019. február 22-én pénteken Farsangi ünnepséget tartunk Alsós farsang: 8-12 óráig Reggel a szülők bekísérhetik a gyerekeket és segíthetnek a jelmezek felvételében. 12 órától a szokásos rend az osztályfőnökök tájékoztatása alapján. Felsős farsang: 16-19/20 óráig Az 1-6. óra lesz megtartva. 16 órakor gyülekező a tornateremben. A versenyen győztes osztály maradhat […]