Tavaszi szünet

Róbert Rákos
Megosztás
  • 62
  •  
    62
    Shares

Tisztelt Szülők, kedves Diákok!

A tavaszi szünet időpontja: 2020.04.8-15.

A digitális tanagyagokat összegyűjtő honlap következő frissítése 04.05. 
Természetesen figyelembe vesszük a szünetet, és csak a 04.08-ig tartó időintervallumra töltünk fel tananyagot. 
A szünet utáni honlapfrissítés pedig 14-én este esedékes, a hét maradék napjaira. 

A szünetben pihenjenek, tudjuk, hogy mind a diákoknak, mind a szülőknek nehéz időszak van a háta mögött. 
A munkát nagyon szépen köszönjük!

Üdvözlettel:
Maráz István Zsolt
mb. intézményvezető

Next Post

Beiratkozás 2020/2021

Megosztás62 62SharesTisztelt Szülők! Iskolánkban a személyes beiratkozásra április 15-17. közti időszakban van lehetőség.  Az iskolai felvételi eljárás felgyorsításának érdekében kérem szíveskedjenek a mellékelt Google Drive táblázatban regisztrálni, hogy mikor áll módjukban személyesen megjelenni.  A táblázat elérhető itt: https://drive.google.com/file/d/1nA9cGsocburTLR9q2AMWrciGLavuLqJ9/view?usp=sharing A még gyorsabb ügyintézés érdekében kérjük, hogy a mellékelt dokumentumokat nyomtassák ki,  írják […]