Szülői bál 2020 – Köszönet

Róbert Rákos

Köszönet

Köszönjük szépen Fertőrákos Község Önkormányzatának és a Fertőrákosi Német Önkormányzatnak, hogy eleget tettek meghívásunknak!

Köszönet jár a Német Dal- és Kultúregyesületnek, a Bánfalvi Kórusnak és a Testvériség Néptáncegyüttesnek, hogy előadásaikkal emelték az este hangulatát.

Köszönjük szépen Károly Roberta tanárnőnek és az általa felkészített tanulóknak, hogy zseniális táncaikkal megnyitották bálunkat!

Köszönet jár, Fojtyik Józsefnek és a Séf Mogulnak, hogy az egész este folyamán biztosította a finom vacsorát számunkra és gondoskodott arról is, hogy torkunk se maradjon szárazon.

Végül, de nem utolsó sorban köszönet jár Minden Kedves Szülőnek és Érdeklődőnek, aki Belépőjegyével, Tiszteletjegyével támogatta Iskolánkat.

Üdvözlettel:
Maráz István

Programok - Március

Megosztás  Március 13. 8:10 óra – 1848-49-es forradalom és szabadságharc –Ünnepély Március 23. délelőtt – Víz világ napja – Projektnap Március 25. 16:00 – 18:00 – Fogadó óra alsó és felső tagozaton Március 30. játszóház a leendő elsősöknek