Személyi jövedelemadó – 1%

Róbert Rákos
Megosztás
  •  
  •  

Tisztelt Szülők, Pártfogóink és mindazok, akik a Fertőrákosi Általános Iskolát fontosnak tartják!

 

Közeleg a személyi jövedelemadó bevallás időszaka, amikor rendelkezhetünk a személyi jövedelemadónk 1%-ának sorsáról.

Iskolánk számos változáson ment keresztül. Szeretnénk, ha folytatni tudnánk a megkezdett utat és minél több élményt, tartalmas programot tudnánk a diákjaink számára szervezni, biztosítani. Az ehhez hasonló többletprogramok finanszírozásához külső forrásokra, támogatásra is szükségünk lenne.

Ha támogatni szeretné alapítványunk, a Fertőrákosi Iskoláért Alapítvány szándékát,
segítse munkánkat a személyi jövedelemadója 1%-ának felajánlásával!

Adószámunk:

18871081-1-08

Bankszámlaszám: 59100700-11056108

Köszönjük!

Next Post

KÉRDŐÍV

Megosztás  Tisztelt Szülők! Kihasználva a digitális oktatás adta lehetőséget, hogy rendszeres online kapcsolatban lehetünk Önökkel, szeretném kérni, hogy a kérdőív kitöltésével járuljanak hozzá kutatásomhoz, a Fertőrákosi Általános Iskola és AMI német nemzetiségi nyelvoktató intézmény tanulóinak német nemzetiségi gyökereire és a nyelvhasználatára vonatkozó vizsgálathoz. A kérdőív kitöltése NÉVTELEN. Kérem, a kérdőívet akkor […]