Református hit- és erkölcstan

A Fertőrákosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola lehetőséget biztosít a református hit- és erkölcstan választására.
A hit- és erkölcstan oktatás megszervezését vállaló egyházközség megnevezése: Soproni Református Egyházközség (Magyarországi Református Egyház)
A hit- és erkölcstan oktatás megszervezését vállaló egyházközség címe: Sopron, Deák tér 2.
A megszervezést vállaló egyházközség honlapja: www.sopron.refdunantul.hu
Az iskola székhelye, feladatellátási helye szerint illetékes képviselőjének neve: Vladár Gábor lelkipásztor
további elérhetőségek (telefonszám/e-mail cím): 99/523-308; reformatus.sopron@gmail.com

Egészségnap 2018.03.10

Megosztás  2018. március 10-én szombaton munkanap áthelyezés miatt tanítási nap lesz. Projektnap keretében Egészségnapot tartunk 8-12 óráig. Felső tagozatos tanulóink hozzanak 1 db zöldséget. Az utolsó óra után az iskolában ebédelők ebédelnek a többiek hazamennek.