Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny

Orbán Zsolt
Megosztás
  •  
  •  

Német nemzetiségi nyelv és irodalom versenyen vettek részt tanulóink. Egy teszt kitöltését követően 3 témából választva fogalmazást kellett írniuk a diákoknak.

8. osztályosainkat Horváth Dávid és Róka Zsófia képviselte, a 7. osztályból Bagarus Vivien, Baráth Lia, Kelemen Félix és Lukács Levente vett részt a megmérettetésen.

Baráth Lia 90%-os teljesítményével továbbjutott.

Gratulálunk!

Iskolavezetés

Next Post

Nyílt nap az alsó tagozaton

Megosztás  Kedves Szülők! Kedves Érdeklődők! Február 24-én (szerdán) délelőtt nyílt tanítási napot tartunk iskolánk alsó tagozatán. A tanító nénik nagy szeretettel várják a kedves szülőket és a leendő 1. osztályos tanulók szüleit is. A következő órarend szerint: 1. osztály 2. osztály 3. osztály 4. osztály 1.óra 8.10-8.55 német Leopold Beatrix matematika […]