OKT. 23. ÉS ŐSZI SZÜNET 2020

Róbert Rákos
Megosztás
  • 11
  •  
    11
    Shares

Tisztelt Szülők, Kedves Diákok!

 

Az október 23-i ünnepséget az egészségügyi előírásoknak megfelelően a tanteremben,
vetítéses módszerrel oldjuk meg. 

Kérjük, hogy mindenki az alkalomhoz illő öltözékben érkezzen.

A szünet előtti utolsó tanítási nap:

2020. október 22. (csütörtök)

A szünet utáni első tanítási nap:

2020. november 2. (hétfő)

 

Maráz István Zsolt
igazgató

Next Post

Iskolakönyvtári előadás - Habakuk bábszínház 2020.10.22.

Megosztás11 11SharesIskolakönyvtári előadás – Habakuk bábszínház   A mai nap folyamán (2020.10.22.) az előírt járványügyi utasítások figyelembevétele mellett iskolásainknak is lehetősége volt, hogy részt vegyenek a könyvtár által szervezett Habakuk bábszínház előadásán. A program a Kisalföldi Kistérségi Könyvtárellátási Rendszer keretén belül valósulhatott meg, mely a könyvtárhoz, az olvasáskultúra fejlesztéséhez is nyújt […]