Nyílt nap az 5. osztályban

Orbán Zsolt
Megosztás
  •  
  •  

2015. november 18-án az 5. osztályban nyílt napot tartunk.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt, a 4. és 5. osztályosok szülőit!

1. óra: Matematika  Prajcerné Ács Mariann

2. óra: Magyar          Orbánné Kalmár Judit

3. óra: Német           Leopold Beatrix

Iskolavezetés

Next Post

Mörbischi osztálykapcsolat

Megosztás  Iskolánk, mint német nemzetiségi iskola, kapcsolatok kiépítését kezdte meg. Első lépésként a 3. osztályos tanulók ismerkednek a szomszédos ausztriai Mörbisch 3. osztályos diákjaival. Reméljük, hogy e kapcsolat kialakítása a német nyelv gyakorlati használatában segíti a gyerekeket.                                                                                                                         Iskolavezetés