NYÁRI ÜGYELET

Róbert Rákos
Megosztás
  • 19
  •  
    19
    Shares

NYÁRI ÜGYELET

Tisztelt Szülők! 

Iskolánk a nyári szünet ideje alatt minden
hétfőn 8-12 óra között
ügyeletet tart a felsős épületben (Fertőrákos Fő u. 236/a).

Kérdés esetén forduljon Maráz István Zsolt mb. intézményvezetőhöz
az alábbi telefonszámon:
0620/244-8001
illetve az alábbi email címen:
maraz.istvan@iskola.fertorakos.hu 

Next Post

Ökoiskola

Megosztás19 19Shares    Iskolánk az Ökoiskola Értékelő Bizottság támogatásával elnyerte 2020. szeptember 1-től az Ökoiskola címet.  Az Ökoiskola cím elismerése annak a pedagógiai és intézményvezetési folyamatnak, melynek eredményeképpen tanulóink számára természetessé válik az egészség- és környezettudatos életmód. Emellett a fenntarthatóságra nevelés iránti elkötelezettséget is jelenti.  Az iskolában megszerzett tudást és értékrendet […]