Német Nemzetiségi Projektnap

Róbert Rákos
Megosztás
  •  
  •  

Német Nemzetiségi Projektnap

Idén második alkalommal képviseltette magát iskolánk decemberben a Fertődön megrendezett Német Nemzetiségi Projektnapon. A Meszner Csanád, Nagy Emma, Lipták Lea és Szalai Fanni tanulókból álló csapat német nyelvű versekből összeállított programmal lépett színpadra, amivel nagy sikert arattak a közönség soraiban. A csapatok előadásait hagyományőrző táncos program, a saját készítésű süteményeik közös kóstolása követte, majd a szervező iskola diákjai körbevezették a résztvevőket az iskola épületében. A napot közös ebéddel zártuk egy helyi vendéglőben, ahol a záró program keretében a csapatok és felkészítő tanáraik értékes nyereményekben részesültek.

Gratulálunk iskolánk képviselőinek a színvonalas munkához! 

Next Post

Fertőrákos SE U13

Megosztás  Fertőrákos SE U13 2019.01.25-én Bozsik teremtornán vett részt Fertőrákos SE U13 csapatunk. Egy győzelem és egy döntetlen mellé sajnos egy vereség is becsúszott.  A csapat tagjai voltak: Lipták Lea Guzs Martin Ábel Meszner Csanád Takács Zsombor János Horváth Milán Matláry Márk Pfeiffer Milán Szűcs Patrik Dénes Zsófi Demeter Dávid Gratulálunk […]