Mithrasz-tábor 2020

Róbert Rákos
Megosztás
  • 59
  •  
    59
    Shares

Mithrasz-tábor 2020

 

A Fertőrákos Község Önkormányzata által szervezett Mithrasz-tábornak iskolánk szolgált helyszínéül.
Szeretnék köszönetet mondani a felejthetetlen élményért:
• Fertőrákos Község Önkományzatnak
• Német Önkormányzat Fertőrákos
• Fekete Rékának és Joó Lillának
• Szerdahelyi Zoltánnak és Anikónak
• Martos Virágnak és Egresits Anitának
• Orsósné Fodor Katalinnak
• Fekete Richárdnak
• Fojtyik Józsefnek
• Ferenczy Ildikónak

Találkozunk a 31. héten!

Maráz István Zsolt
intézményvezető

 

 

Next Post

Mithrász gyermektábor 2020 Galéria

Megosztás59 59SharesMithrasz-tábor 2020 2. turnus: július 27-31.   A Fertőrákos Község Önkormányzata által szervezett 31. heti Mithrasz – tábornak iskolánk szolgált helyszínéül. Szeretnék köszönetet mondani a felejthetetlen élményért: Fertőrákos Község Önkormányzatának Német Önkormányzat Fertőrákosnak Fertőrákosi Cukrászdának, Mici néninek Drescher Hajózási Kft.-nek Dr. Kovácsné Csik Dórának, Molnár – Károly Robertának, Rákos Róbertnek, […]