Mithrász gyermektábor 2020 Galéria

Róbert Rákos
Megosztás
  • 54
  •  
    54
    Shares

Mithrasz-tábor 2020

2. turnus: július 27-31.

 

A Fertőrákos Község Önkormányzata által szervezett 31. heti Mithrasz – tábornak iskolánk szolgált helyszínéül.


Szeretnék köszönetet mondani a felejthetetlen élményért:


Fertőrákos Község Önkormányzatának
Német Önkormányzat Fertőrákosnak

Fertőrákosi Cukrászdának, Mici néninek
Drescher Hajózási Kft.-nek
Dr. Kovácsné Csik Dórának, Molnár – Károly Robertának, Rákos Róbertnek,

Szerdahelyi Zoltánnak és Anikónak
Orsósné Fodor Katalinnak
Fekete Richárdnak
Fojtyik Józsefnek
Izsó Katalinnak

Fejes Enikőnek

 

Next Post

Taneszköz szükséglet 1. osztály

Megosztás54 54SharesKedves Elsősök! Szeretnénk megosztani veletek egy internetes oldalt, amin olyan könyveket, és segédleteket találhattok, amiket hasznosnak fogtok találni akkor, amikor iskolások lesztek.  A honlap elérhetősége: https://iskolas-leszek.webnode.hu/letoltheto-konyvek/?fbclid=IwAR2wfbCpW6Qyv49pSnmKKLtfIWb4Y4PqihnuSrXmUh2XVx0ISH5uhQ49elk   Taneszköz szükséglet: Taneszköz szükséglet 1. osztály Tolltartó (mindig legyen feltöltve ) 3 db grafitceruza /HB/ radírhegyező /tartályos/rövid vonalzó 12 színű színes ceruza 2 […]