Megyei német nyelvű vers- és prózamondó verseny

Róbert Rákos
Megosztás
  •  
  •  

Iskolánkat a győri Megyei német nyelvű vers- és prózamondó versenyen Koh Lorina Janka, Meszner Csanád és Nagy Emma 3. osztályos, valamint Lipták Lea 6. osztályos tanulók képviselték, ahol Lipták Lea 3. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk Balogh Orsolya.

Teljesítményükhöz szívből gratulálunk!

Next Post

Német Nemzetiségi Projektnap

Megosztás  Német Nemzetiségi Projektnap Idén második alkalommal képviseltette magát iskolánk decemberben a Fertődön megrendezett Német Nemzetiségi Projektnapon. A Meszner Csanád, Nagy Emma, Lipták Lea és Szalai Fanni tanulókból álló csapat német nyelvű versekből összeállított programmal lépett színpadra, amivel nagy sikert arattak a közönség soraiban. A csapatok előadásait hagyományőrző táncos program, a […]