Márton-nap

November 11-én örömmel tapasztaltuk, hogy nagyon sokan vagyunk. Tanulóink bemutatója új színt adott az ünnepnek. A gyerekek 3 napon át készültek Goran Baric úr segítségével, aki német nyelven kommunikált a diákokkal, így fejlesztve nyelvtudásukat.                                                                              Köszönjük Leopold Beatrix tanárnőnek áldozatos munkáját, mellyel megteremtette a lehetőséget .

A szülők is remek munkát végeztek. Igen sok, finomabbnál finomabb süteményt sütöttek, melynek bevételével (118.360 Ft + 1 euro) DÖK kasszáját gazdagították. Gratulálunk, az összefogás diadalához!

Iskolavezetés

Papírmánia

Megosztás  Az október végén lezajlott területi rajzverseny és díjátadó ünnepsége nagy örömöt tartogatott számunkra. Az 5. – 6. osztályos csoport tagjai  közül 7 diák munkáját díjazták! Az ajándékcsomag kedves meglepetéseket tartalmazott.  Köszönjük Palkovits Tamásné és Schmidel Bernadett tanárnők felkészítő munkáját! Iskolavezetés