Közlemény – A digitális tanrendről – 2020.03.17

Róbert Rákos
Megosztás
  • 118
  •  
    118
    Shares

 

Tisztelt Szülők, Kedves Diákjaink!

Elkészült az a webfelület, amire iskolánk tanárai a segédleteiket töltik fel. 
A Webfelület elérhetősége:

http://www.fertorakosiskola.nhely.hu/www.fertorakosiskola.nhely.hu/index.html

Ugyanez elérhető ennek a honlapnak a jobb, felső sarkában is, a Digitális tanrend menüpontban.

 

 

 

Next Post

Közlemény - 2020.03.18. - 1 - Maradjunk otthon

Megosztás118 118SharesTisztelt Szülők! Kedves Diákjaink! Arra szeretnék megkérni mindenkit, hogy a rendkívüli helyzetre való tekintettel próbálják meg minimalizálni a társas érintkezési formákat. A tanulók lehetőleg ne szervezzenek csoportos találkozókat, közös játékokat, hiszen a digitális tanrend nem szüntet jelent. A diákok próbáljanak meg a kiadott tanagyagokkal foglalkozni, illetve kövessék figyelemmel azokat a […]