Közlemény – 2020.03.18. – 1 – Maradjunk otthon

Róbert Rákos
Megosztás
  • 68
  •  
    68
    Shares

Tisztelt Szülők! Kedves Diákjaink!

Arra szeretnék megkérni mindenkit, hogy a rendkívüli helyzetre való tekintettel próbálják meg minimalizálni a társas érintkezési formákat. A tanulók lehetőleg ne szervezzenek csoportos találkozókat, közös játékokat, hiszen a digitális tanrend nem szüntet jelent. A diákok próbáljanak meg a kiadott tanagyagokkal foglalkozni, illetve kövessék figyelemmel azokat a csatornákat és internetes felületeket, amik segítik a tanulást.  

Tisztelettel:
Maráz István Zsolt
mb. intézményvezető

Next Post

Közlemény 2020.03.18. - 2- Fejlesztés

Megosztás68 68Shares   Kedves Szülők, Gondviselők! Csik Dóra vagyok, gyógypedagógus, az Önök gyermekének fejlesztő tanárnője. A kialakult egészségügyi helyzet miatt arra kényszerülünk mindannyian, hogy online tartsuk egymással a kapcsolatot. Mivel szeretném, ha gyermekük nem maradna ki ebben az időszakban sem a neki előírt fejlesztésből, ezért a továbbiakban az iskolai honlapon (a digitális […]