Közlemény – 2020.03.15. – 1

Róbert Rákos
Megosztás
  • 59
  •  
    59
    Shares

Tisztelt Szülők!

A kialakult helyzetre való tekintettel a következőkről szeretnénk tájékoztatást nyújtani:

A Soproni Tankerület rendelkezést hozott a gyermekek felügyeletét illetően. A rendelkezések alapján, amik a mi iskolánkra is vonatkoznak, azon szülők gyermekeinek biztosíthatunk felügyeletet, akiknek a szülei közfeladatot ellátó személyként funkcionálnak.

(Pl. mentős, rendőr, tűzoltó, orvos, ápoló, családsegítő, óvónő, tanár, stb. Az 1992. évi XXXIII. törvény a közalkalmazottak jogállásáról szóló törvényben olvasható a teljes lista.)

Ezeket a szülőket arra kérjük, hogy keressék iskolánk intézményvezetőjét,

a maraz.istvan@iskola.fertorakos.hu email címen.

Az iskolai étkeztetéssel kapcsolatban a Séfmogul felajánlotta, hogy bárki igénybe veheti a

Séfmogul házhozszállítási szolgáltatását. Amennyiben igénylik, keressék Fojtyik Józsefet.

 

Tisztelettel: Maráz István Zsolt
mb. intézményvezető

Next Post

Közlemény - 2020.03.15. - 2

Megosztás59 59SharesTisztelt Szülők! Mivel iskolánk március 16-tól áttér a digitális távoktatás munkarendre, ezért az iskolában hagyott tárgyakért, felszerelésekért a hétfői (03.16.), és keddi (03.17.) napokon lehet jönni 9:30-tól 12:00 óráig.  Kérjük csengessenek a kapunál érkezésükkor! Tisztelettel: Maráz István mb. intézményvezető