Kötelező testhőmérséklet-mérés intézményünkben – 2020.09.

Róbert Rákos

Tisztelt Szülők!

A 2020.09.21-én kelt. Emberi Erőforrások Minisztériumából érkezett kötelezettségünknek eleget téve október 1-től az intézményünkbe járó tanulók és alkalmazottak testhőmérsékletét minden reggel ellenőrizni fogjuk.

Ha a járványügyi hatóságok által megszabott testhőmérsékletnél magasabbat produkál bárki, nem léphet be intézményünkbe.

Abban az esetben, amennyiben a testhőmérséklet a megadott értékhatáron felül van, a törvényes képviselő jelenléte esetén haza kell vinni a tanulót, egyéb esetben az iskolai elkülönítő helyiségünkbe kerül, majd jelzést adunk a törvényes képviselőnek.

A mérés mindkét épület bejáratánál történik, rossz idő esetén az aulában, ahol természetesen mindent megteszünk a csoportosulás elkerülésének érdekében.

09.25-től kezdődően próbaméréseket tartunk,  annak érdekében, hogy az október 1-jei méréseket zavartalanul lebonyolíthassuk.

Köszönjük hozzáállásukat és támogatásukat.

Tisztelettel:

Maráz István Zsolt