Környezetvédelmi világnap 2020

Róbert Rákos
Megosztás
  • 2
  •  
    2
    Shares

Környezetvédelmi világnap 2020

1972. június 5-től 16-ig tartották Stockholmban az ENSZ első,
„Ember és bioszféra” címet viselő környezetvédelmi világkonferenciáját.
A világszervezet közgyűlése a konferencia javaslatára még abban az évben
határozatában nemzetközi környezetvédelmi világnappá nyilvánította
a tanácskozás kezdőnapját, június 5-ét.

Next Post

Pedagógusnap 2020

Megosztás2 2Shares A pedagógusnapon, június első vasárnapján köszöntik a köznevelésben és a felsőoktatásban dolgozókat az UNESCO és a Nemzetközi Munkaügyi Szervezet 1996-os határozata alapján.   “Ha hajót akarsz építeni, ne azzal kezd, hogy a munkásokkal fát gyűjtetsz és szó nélkül kiosztod közöttük a szerszámokat, és rámutatsz a tervrajzra. Ehelyett először keltsd […]