Kiállítás a Széchenyi István Városi Könyvtárban

Orbán Zsolt
Megosztás
  •  
  •  

Május utolsó napjaiban a Széchenyi István Városi Könyvtár lehetőséget biztosít Művészeti Oktatásban részt vevő tanulóink számára, hogy bemutatkozhassanak Sopron polgárainak.                     Már 15. alkalommal nyílt kiállítás a fertőrákosi gyerekek munkáiból.

Palkovits Tamásné és Schmidel Bernadett tanárnők útmutatásával az idei évben

– alsó tagozatos tanulóink meséket, gyermekverseket illusztráltak

– 5-6. osztályos diákok a konyhakerti növényeket dolgozták fel a művészet eszközeivel

– 7-8. osztályosaink a fertőrákosi viseletekkel foglalkoztak.

Valamint bemutatjuk  az idei év nagy vállalkozásának tervképeit is. Ezen tervek alapján egy 9 m2-es kép született, mellyel iskolánk homlokzatát díszítjük. Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

kiállítás megnyitó 2016 (1)kiállítás megnyitó 2016 (21)

Next Post

Vándorbatyu

Megosztás  Somberekből a Berzsenyi Dániel Evangélikus Líceumba érkezett az a 50 kg-os batyu, mely átélhetővé teszi a kitelepítés embertelenségét a mai gyerekek számára. Ez a batyu 9 hónapon át 30 iskolába jut el. Iskolánk a Líceummal együtt közös projekttel várta az emlékezés nehéz batyuját. Diákjaink képzőművészeti alkotásokkal és irodalmi művekkel vettek […]