Gárdonyi informatika verseny

Megosztás
  •  
  •  

A  Gárdonyi informatika versenyt a soproni tankerület valamennyi tanulója számára hirdette meg a soproni Gárdonyi Géza Általános Iskola. Iskolánk idén vett részt először a versenyben és tanulóink kimagasló eredményt értek el az első fordulóban 2015. április 8-án, az induló 57 fő (7. és 8. osztályos diák) közül megszerezték a dobogós helyezéseket és bejutottak a döntőbe:

Pákozdi Krisztián, 7. oszt. tanuló 1. helyezett
Molnár Bence, 7. oszt. tanuló 2. helyezett lett.

Felkészítő tanár: Orbánné Kalmár Judit

Gratulálunk!

Next Post

Szavalóverseny

Megosztás     2015. április 14-én rendeztük meg hagyományos szavalóversenyünket az alsó tagozatban. A versenyt Bors Hubáné, Jutka néni nyitotta meg, majd Horváth József igazgató bácsival közös énekléssel oldottuk a hangulatot.