Gárdonyi informatika verseny 2017.

Orbán Zsolt
Megosztás
  •  
  •  

A  Gárdonyi informatika versenyt a soproni tankerület valamennyi tanulója számára hirdette meg a soproni Gárdonyi Géza Általános Iskola. Iskolánk idén vett részt másodszor a versenyben és tanulóink kimagasló eredményt értek el az első fordulóban 2017. április 19-én, az induló 38 fő (7. és 8. osztályos diák) és 51 fő (5. és 6. osztályos diák) közül a legjobb 10 tanulót hívták be a döntőbe:

5-6. osztályból 8 fő jutott be az első 10-be az alábbi helyezésekkel:

Tar Zsófi, 5. oszt. tanuló 1. helyezett
Csendes Csenge, 5. oszt. tanuló 2. helyezett
Zsganyár Frida, 6. oszt. tanuló 4. helyezett
Horváth Adrián,
5. oszt. tanuló 5. helyezett
Seszták György,
6. oszt. tanuló 7. helyezett
Pákozdi Zsombor,
6. oszt. tanuló 8. helyezett
Gelencsér Diána,
5. oszt. tanuló 9. helyezett
Domonkos Barbara,
5. oszt. tanuló 10. helyezett lett.

7-8. osztályból 3 fő jutott be az első 10-be az alábbi helyezésekkel:

Morna Kornél, 8. oszt. tanuló 4. helyezett
Papp Dávid, 8. oszt. tanuló 7. helyezett
Kelemen Félix, 8. oszt. tanuló 10. helyezett lett

Felkészítő tanár: Orbán Zsolt

Gratulálunk!

 

Next Post

DÖK nap

Megosztás  2017. május 12-én megtartottuk az első DÖK faluismereti akadályversenyt. Az időjárás is kegyes volt hozzánk, nem úgy mint az eredetileg tervezett április végi időpontban. Előzetes feladatként az összes osztálynak menetlevelet kellett készíteni, az elkészült menetleveleket itt lehet megnézni. A gyerekek nagy izgalommal várták a versenyt. A faluban 9 állomáson keresztül […]