Fürge lábak – Kópháza

Megosztás
  •  
  •  

IX. alkalommal rendezték meg Kópházán
2015. március 31-én a Fürge lábak játékos sportversenyt.

Hagyományainkat követve idén is elindultunk 9 lelkes kisgyermekkel:
Juhász Vivien (1. oszt.), Makláry Márk (1. oszt.),  Ratting Erik (2. oszt.), Varga Bence (2. oszt.), Bakos Alíz (2. oszt.), Farkas Krisztina (3. oszt.),  Zollner Kiara (4. oszt.), Bujdosó Bence (4. oszt.), Lehota Kristóf (4. oszt.).

Hét csapat versenyzett a vándorkupáért, amelyet a fertőrákosi gyerekek az összes csapatot megelőzve az I. helyezéssel együtt megnyertek. A kupát 1 évig a következő versenyig őrizhetjük. Gratulálunk!
A csapatot felkészítette: Szovátiné Rózsa Csilla és Belák Brigitta

Next Post

Gárdonyi informatika verseny

Megosztás  A  Gárdonyi informatika versenyt a soproni tankerület valamennyi tanulója számára hirdette meg a soproni Gárdonyi Géza Általános Iskola. Iskolánk idén vett részt először a versenyben és tanulóink kimagasló eredményt értek el az első fordulóban 2015. április 8-án, az induló 57 fő (7. és 8. osztályos diák) közül megszerezték a dobogós helyezéseket és […]