Farsang 2018.02.09

2018. február 9-én Farsangi ünnepséget tartottunk az iskolában a tornateremben. A dekorációt köszönjük Schmidel Bernadett tanárnőnek!
Délelőtt az alsó tagozatosok színes jelmezes mulatságára került sor. A rengeteg ötletes jelmez közül nagyon nehezen sikerült a legjobbakat kiválasztani és díjazni.

Fődíj: flamingó – Juhász Vivien 4. osztály

Párosok:

• egerek – Szakács Sára 1. osztály és Szakács Márton 3. osztály
  •  Jancsi és Juliska – Kuslits Levente 1. osztály és Kuslits Ákos 3. osztály

A felső tagozatosok délután 16 órától foglalhatták a el a feldíszített tornatermet. A vidám osztályjelmezes felvonulás során a 6. osztály hernyóvá, a 7. osztály esküvői menetté, a 8. osztály sárkánnyá változott az osztályfőnökök Orbán Zsolt, Orbánné Kalmár Judit és Schmidel Bernadett segítségével, közreműködésével. A főíjat a 8. osztály sárkánya nyerte, gratulálunk nekik!

A hangulatot a tombolasorsolás fokozta tovább. Köszönjük a sorsoló DJ-knek a közreműködést! A fődíjakat: a Müller vásárlási utalványt Farkas Krisztina 6. osztályos , a 2 db bármely vetítésre felhasználható mozijegyet Pödör Szonja 6. osztályos tanuló nyerte meg. Összesen  50 nyereményt sorsoltunk. Ezúttal is köszönjük a behozott tombolatárgyakat és az iskolavezetés felajánlott díjait! A tombola után Disco következett, köszönjük a zenét és a jó hangulatot Angler Zsoltéknak!

A büfében igazi finomságok várták a gyerekeket, köszönjük a szülőknek a süteményeket és Fojtyik Józsefnek a szendvicseket!  Minden nagyon finom volt! Köszönet érte!

szervező-tanár

Toldi házak

Megosztás  A 6. osztályos tanulók szorgalmi feladatként Arany János: Toldi művéhez készítettek térbeli modelleket. A feladatok egytől egyig kitűnően sikerültek, gratulálunk a haladó csoportosok: Csendes Csenge, Farkas Krisztina, Ferenczy Mátyás, Gelencsér Diána, Horváth Adrián Zoltán, Pödör Szonja, Simon Enikő, Tar Zsófi munkáihoz.   ” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]