Elektronikus napló

Tisztelt Szülők!

Az iskola új elektronikus naplóra tért át, az eKrétát lecseréltük a mozaNaplóra.

A szülői hozzáféréseket a mai naptól átvehetik az iskola titkárságán. Aki személyesen nem tudja átvenni, az a titkarsag@iskola.fertorakos.hu címre írt e-mailben kérheti a hozzáférés elküldését.

A felső tagozatos diákok diák-hozzáférésüket informatika órákon fogják átvenni (ezzel tudják követni, hogy az e-ellenőrzőbe milyen osztályzatokat kaptak).

Határozatok

Megosztás  Tisztelt Szülők! Tájékoztatom Önöket, hogy a hozzám benyújtandó kérvények határideje lejárt. Amelyik tanulótól nem kaptam kérelmet a 16 óráig tartó kötelező iskolában történő benntartózkodás alól, annak itt kell maradnia az iskolában 16 óráig; heti 2 óra testnevelés alól, annak itt kell maradnia a testnevelés órákon. A határidőre benyújtott kérvények esetében a […]