ECDL vizsga – 2019.04.03

Orbán Zsolt
Megosztás
  •  
  •  

2019.04.03-án a következő emelt szinten informatikát tanuló 5-6. osztályos diákunk sikeres ECDL vizsgát tett.

Számítógépes alapismeretekből:

Juhász Vivien (5. osztály)
Oláh Patrik (5. osztály)
Pfeiffer Milán (5. osztály)
Szücs Patrik (5. osztály)

Szövegszerkesztésből:

Farkas Fanni (6. osztály)
Horváth Milán István (6. osztály)
Stánicz Eszter (6. osztály)
Táncsics Dominik (6. osztály)

Felkészítő tanár: Orbán Zsolt

Next Post

Beiratkozás

Megosztás  Felhívás a tankötelessé váló gyermekek iskolai beiratkozására A nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény 45.§ (1) bekezdése értelmében Magyarországon minden gyermek köteles az intézményes nevelés-oktatásban részt venni, tankötelezettséget teljesíteni. A gyermek abban az évben, amelyben augusztus 31. napjáig a 6. életévét betölti – de legkésőbb az azt követő évben […]