Cziráki verseny – 2019.03.08

Orbán Zsolt
Megosztás
  •  
  •  

A Cziráki Lajos vizuális kultúra megyei tanulmányi verseny ünnepélyes díjkiosztójára 2018. március 8-án került sor Győrben, ahol iskolánk diákjai közül Szabó Júlia II. helyezett lett a harmadik osztályosok kategóriájában, Hubicsák Balázs III. helyezett lett a negyedik osztályosok kategóriájában. 

A zsűri minden korosztályban több első, második és harmadik díjat is adott. Iskolánkból 24 db nagyméretű tabló szerepelt a kiállításon. A második osztályból 13 fő, a harmadik évfolyamból 15 fő, és a negyedik évfolyamból 6 tanuló munkái láthatóak a Győri Tánc-és Képzőművészeti Általános Iskola, Szakközépiskola és Kollégium épületében még egy hónapig.

Felkészítő tanár: Gayer Vera

Next Post

Megérkeztek az új bútorok

Megosztás  Örömmel tájékoztatom Önöket, hogy befejeződött az iskola tantermi bútorcseréje. A mai nappal a helyükre kerültek az utolsó szekrények is. Minden tantermünkbe modern tanulói padok és székek, valamint öltözőszekrények kerültek beszerzésre.