“Cziráki Lajos” komplex képzőművészeti egyéni tanulmányi verseny

Megosztás
  •  
  •  

Győri Tánc- és Képzőművészeti Általános Iskola és Szakgimnázium által meghirdetett
„Cziráki Lajos” komplex képzőművészeti egyéni tanulmányi verseny
megyei fordulójának értékelése megtörtént.

A zsűri döntése alapján az Önök intézményének tanulói is díjazottak lettek.

Az eredményhirdetés helye, és időpntja:

 Győri Tánc- és Képzőművészeti Általános Iskola és 
Szakgimnázium aulája (Győr, Szabolcska u.5.)

Alsó tagozat: 2017. március 01. (szerda) 15 óra

  • Szilasi Katalin (2. osztály, felkészítő tanár: Schmidel Bernadett)
  • Németh Márton (2. osztály, felkészítő tanár: Schmidel Bernadett)
  • Csigó Blanka (2. osztály, felkészítő tanár: Schmidel Bernadett)
  • Turi Kinga (2. osztály, felkészítő tanár: Schmidel Bernadett)
  • Giczi Kata (3. osztály, felkészítő tanár: Schmidel Bernadett)
  • Bugledich Réka (3. osztály, felkészítő tanár: Schmidel Bernadett)
  • Kalmár István (4. osztály, felkészítő tanár: Schmidel Bernadett)
  • Bakos Aliz (4. osztály, felkészítő tanár: Palkovits Tamásné)

Felső tagozat: 2017. március 02. (csütörtök) 15 óra

  • Tar Zsófi (5. osztály, felkészítő tanár: Palkovits Tamásné)
  • Kovács Mária (6. osztály, felkészítő tanár: Palkovits Tamásné)
  • Zsganyár Frida (6. osztály, felkészítő tanár: Palkovits Tamásné)
  • Horváth Donatella (7. osztály, felkészítő tanár: Palkovits Tamásné)
  • Gajdos Vivien (7. osztály, felkészítő tanár: Palkovits Tamásné)
  • Szabó Petra (7. osztály, felkészítő tanár: Palkovits Tamásné)
  • Szabó Réka (7. osztály, felkészítő tanár: Palkovits Tamásné)

Szeretettel várjuk az intézményük vezetőségét és a szülőket is, hogy együtt örülhessünk a tanulók sikerének!

Gratulálunk a diákoknak és a felkészítő pedagógusoknak!
További eredményes munkát kívánunk!

Next Post

Alsó tagozatos Nyílt nap programja

Megosztás  Tisztelt Érdeklődők! Az alsó tagozatos Nyílt nap (2017. február 27.) programja:   1. osztály 2. osztály 3. osztály 4. osztály 1. óra 8:10-től Matematika Babosné Fritz Júlia Matematika Belák Brigitta   Német Bíró Sára Nyelvtan Szovátiné Rózsa Csilla  2. óra 9:05-től Magyar Babosné Fritz Júlia  Német Bíró Sára  Matematika Menyhért Melinda […]