Arany János verseny

Orbán Zsolt
Megosztás
  •  
  •  

4 tanulónk jutott be az Arany János 3 fordulós magyar nyelvi verseny országos fordulójába. 
2017. április 26-án vasárnap Budapesten vettünk részt az országos fordulón a Műszaki Egyetemen.

Tanulóink a következő eredményeket érték el:

Pákozdi Zsombor 6. osztály 20., Gelencsér Diána 5. osztály 21., Tar Zsófi 5. osztály 22., Magyar Dominik 6. osztály 24. helyezés. Felkészítő tanár: Orbánné Kalmár Judit

Gratulálunk az eredményhez!

Next Post

ECDL vizsga

Megosztás   Az ECDL (Európai Számítógép-használói Jogosítvány – European Computer Driving Licence) az Európai Unió által támogatott, egységes európai számítógép-használói bizonyítvány, amely a felhasználói ismereteket, az informatikai írástudás meglétét hivatott igazolni. Sikeres ECDL vizsgát tettek 6. osztályos tanulóink: Biacsi Bece, Lehota Dániel, Lehota Kristóf, Némedi-Varga Benedek, Magyar Dominik, Pákozdi Zsombor, Seszták […]