Anyák napja az alsó tagozaton

Orbán Zsolt
Megosztás
  •  
  •  

Hagyományainkhoz híven alsó tagozatos diákjaink nagy szeretettel köszöntötték az édesanyákat és a nagymamákat. Az 1. osztályosok Belák Brigitta tanító néni, a 2. osztályosok Bors Hubáné, Jutka néni, a 3. osztályosok Szovátiné Rózsa Csilla tanító néni, a 4. osztályosok Reinhofferné Németh Klára tanító néni segítségével készítettek ünnepi műsort.

anyáknapja

 

Next Post

Erdei iskola

Megosztás  Május 17-18-19-én a 6. és a 7. osztályos tanulók erdei iskolában voltak. Ez a Pedagógiai Programunk egyik kiemelt projektje, ahol a természettudományos ismereteket, tapasztalati úton erősíthetik meg a gyerekek. Natura Ökoturák szervezésében Molnár Balázs szakszerű vezetésével ismerkedtünk meg. 1. nap a Soproni hegység 2. nap a Szárhalmi erdő 3. nap […]