Állás – Matematika-fizika szakos tanár

Fertőrákosi Általános Iskola és AMI

matematika-fizika szakos tanár

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye, 9421 Fertőrákos, Fű Út 236/a.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

– Főiskola, matematika-fizika szakos tanári végzettség vagy matematika-bármely szakos tanári végzettség – Magyar állampolgárság – Büntetlen előélet és annak igazolása, hogy nem áll a foglalkozástól való eltiltás vagy büntető eljárás hatálya alatt – Cselekvőképesség – Fényképes szakmai önéletrajz – Végzettségeket igazoló okiratok másolata

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

•       Főiskola, matematika-fizika vagy matematika-bármely,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

•       Főiskola, technika szak,

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. január 31.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Maráz István nyújt, a 70/6737891 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

•       Postai úton, a pályázatnak a Fertőrákosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola címére történő megküldésével (9421 Fertőrákos, Fő utca 236/a. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 2020/12/19 , valamint a munkakör megnevezését: matematika-fizika szakos tanár.

vagy

•       Elektronikus úton Maráz István részére a titkarsag@iskola.fertorakos.hu E-mail címen keresztül
  •       Személyesen: Maráz István, Győr-Moson-Sopron megye, 9421 Fertőrákos, Fő utca 236/a. .

A pályázat elbírálásának határideje: 2020. február 4.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2020. január 6.

A pályázati kiírás közzétevője a Belügyminisztérium (BM). A pályázati kiírás a munkáltató által a BM részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a pályázatot kiíró szerv felel.

Szülői Bál