Adventi várakozás

2015.11.27. péntek
Iskolánkban meggyújtottuk az adventi koszorú első gyertyáját, megkezdődött a várakozás időszaka, amellyel karácsonyra készülünk.
A felső tagozatosok közül először az 5. osztályosok készültek rövid műsorral.

2015.11.29. vasárnap
Lajos atya felkérésére iskolánk tanulói műsorral készültek az első adventi gyertya meggyújtása alkalmából, amelyet a templomban adtak elő. Köszönjük a műsor utáni vendéglátást!

2015.12.04.
A hatodik osztályosokkal közösen vártuk a Télapót, aki osztályonként nagy zsák ajándékokkal érkezett.

Mikulás

Megosztás  December 4-én iskolánkba ismét ellátogatott a Mikulás. Alsó tagozatosaink műsorral várták a Télapót, aki mindezt ajándékkal és kedves szavakkal köszönte meg. Felsőseinket is meglepetés várta, a 6. osztályosok közreműködésével. A Szülői Munkaközösség és a Német Önkormányzat közös ajándékát a szülői szorgos kezek készítették el. KÖSZÖNJÜK! Iskolavezetés