A Tánc Világnapja

Róbert Rákos
Megosztás
  • 28
  •  
    28
    Shares

Április 29. A Tánc Világnapja 

A Tánc Világnapja április 29-én van. Ezen a napon az UNESCO egyik tagszervezetének,
a Nemzetközi Táncbizottságnak a felügyelete alatt minden évben a világ mindenféle táncát megünneplik.

A Tánc Világnapjára egy kis ízelítő:

A felvételen: Muharay Elemér Népművészeti Szövegség látható

https://www.youtube.com/watch?v=H1BKViIYcBg

 

Üdvözlettel:

Maráz István Zsolt
mb. intézményvezető

Next Post

Május 1.

Megosztás28 28Shares (A képet készítette: Kovács István Balázs) A munka ünnepe (korábban a munkások ünnepe) a nemzetközi munkásmozgalmak által kiharcolt ünnepnap, a legtöbb országban hivatalos állami szabadnap, amely a munkások által elért gazdasági és szociális vívmányokról hivatott megemlékezni. A legtöbb országban május elsején, az Amerikai Egyesült Államokban és Kanadában viszont szeptember […]