“Herbst in den DACH Länder” országos német nyelvi verseny

Orbán Zsolt
Read Time33Seconds

Iskolánk két csapattal indult “Herbst in den DACH Länder” országos német nyelvi versenyen, ahol a versenyzők megismerkedhettek Németország, Svájc, Ausztria őszi ünnepeivel, szokásaival, időjárásával és elmélyítették szókincsüket a témakörökben sok országismereti feladaton keresztül.

Az 5. osztályos csapat – Lipták Lea, Juhász Vivien, Oláh Patrik, Szücs Patrik – 4. helyezést

A 7. osztályos csapat – Farkas Krisztina, Gelencsér Diána, Pödör Szonja – 11. helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Balogh Orsolya

Gratulálunk!

0 0
0 %
Happy
0 %
Sad
0 %
Excited
0 %
Angry
0 %
Surprise
Next Post

Technika verseny

Iskolánk 5-6-7. osztályos tanulói is indultak a Győri Pedagógiai Oktatási Központ által “Ismerem a technikai környezetemet” címmel meghirdetett dunántúli technika verseny iskolai fordulóján 2018. decemberében. A verseny iskolai fordulóján 10 iskola 228 tanulója vett részt, közülük 45 fő jutott be a megyei döntőbe. Iskolánkból az 5., 6., 7. osztály teljes létszámban […]