Erdei iskola

Orbán Zsolt
Read Time45Seconds

A 7. és a 8. osztályos tanulók a három napos osztálykirándulás során erdei iskolai programokon vettek részt, ezek között megismerkedtek az őrségi természetvédelmi területen fekvő Vadása-tóval, a szombathelyi Elte Gothard Asztrofizikai Obszervatóriummal, a Kámoni arborétummal és az őrségi fazekas kultúrát őrző Kovács Erika fazekassal. Tanulóink Erika néni segítségével elkészíthették saját munkájukat, amelyet a kiégetés után most hoztunk el. Köszönjük Kovács Erikának a programot és a kerámiák kiégetését. Nagy élményt jelentett tanulóink részére.

Az elkészült kerámiákat a gyerekek ügyeleti időben átvehetik az iskolában.

Judit néni és Zsolti bácsi a 7. és a 8. osztály osztályfőnöke

0 0
0 %
Happy
0 %
Sad
0 %
Excited
0 %
Angry
0 %
Surprise
Next Post

Jelentkezés a 2019/2020 tanév művészeti képzéseire

Jelentkezési lap saját tanulóink részére Jelentkezési lap más iskola tanulói részére A néptánc tanszakra jelentkező tanulóink felmentést kapnak heti +2 testnevelés óra látogatása alól.