A festészet napja

Read Time41Seconds

(2015. október 16.)

Hatodik alkalommal rendezte meg a Handler Nándor Szakképző Iskola művészeti közössége alkotó napját a 24 órás festést. Iskolánk minden évben képviseltette magát ezen az eseményen. Idén 13 művészeti oktatásban résztvevő tanulóval vettünk részt, a diákjaink nagy lelkesedéssel festették meg a hosszú lapot. A végeredmény egy őszi kompozíció, igazán mutatós lett. Gratulálunk hozzá az alkotóknak.

Résztvevők:
Kovács Mária
Gajdos Vivien
Horváth Donatella
Szabó Petra
Szabó Réka
Baráth Lia
Harasztdombi Ádám
Lukács Levente
Sörös Csongor
Róka Zsófia
Rosenacker Jázmin
Bujdosó Patrícia
Molnár Fanni

Kísérők: Schmidel Bernadett, Palkovits Tamásné

0 0
0 %
Happy
0 %
Sad
0 %
Excited
0 %
Angry
0 %
Surprise
Next Post

3. osztály

3. osztály Osztályfőnök: Reinhofferné Németh Klára